28 C
Ankara
Çarşamba, Temmuz 19, 2017


YASAL UYARI

Sinavicoz.com sitesinde yer alan soruların ve içeriklerin bir bölümü ziyaretçilerimizin gönderilerinden oluşturulurken bir bölümü de Milli Eğitim Bakanlığı’nın kamuoyu ile paylaştığı sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda açık kaynaklar ve kamuoyunun faydalanması için elde edilen sorular da kullanılmaktadır. Bunların dışında yer alan her türlü soru ve içerik ise sadece bilgi vermek ve paylaşmak amacıyla, editörlerimiz tarafından düzenlenerek kamuoyunun istifadesine sunulmuştur. Paylaşılan sorulardan faydalananlardan ve haberleri okuyan kişilerden herhangi bir şekilde doğrudan maddi kazanç elde edilmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edildiğini düşünen kimseler öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Sinavicoz.com sitesinde kullanılan içeriklerin içerisinde size ait olduğunu düşündüğünüz kısımlar ya da sorular varsa bunları bize bildirdiğinizde ilgili içerik isteğiniz doğrultusunda en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

Sinavicoz.cam’a haber gönderen, e-posta ya da soru gönder sistemi ile soru gönderen ziyaretçilerin bu davranışları içeriklerin sinavicoz.com’da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelmektedir.

Sinavicoz.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları da kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali,
haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sinavicoz.com sitesi sorumlu değildir. sinavicoz.com sitesi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

sinavicoz.com, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

sinavicoz.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi sinavicoz.com ‘un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Sinavicoz.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Sinavicoz.com, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, sinavicoz.com markası ve diğer markalar, sinavicoz.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Sinavicoz.com ’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Sinavicoz.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Eğitim Haberleri